Heroland

Středočeský kraj Zážitky s dětmi

Heroland

Heroland je dětský herní park, který skýtá spoustu možností, jak zabavit Vaše děti. Najdete ho asi 10 kilometrů od Kutné Hory. Najdete zde velké dětské hřiště, trampolíny, šlapokáry, vodní svět, obří pískoviště, pirátskou loď, houpadla a houpačky a mnoho dalších atrakcí vč. jízd na koních v odpoledních hodinách a mnoho dalších atrakcí.

Také jsou zde didaktické hry vhodné pro rozvíjení motoriky u dětí a handicapovaných. Během sezóny je pro vás připraveno několik doprovodných tématických akcí.

Park je otevřen od 15.4. do 15.10. v čase od 10 do 18 hodin. Vstupné je jednotné každý den, vyjma dnů, kdy se v parku pořádají tematické akce.

Další obrázky

Tipy na výlet poblíž

Vodní dům Hulice - vše o vodě pod jednou střechou

Vodní dům Hulice - vše o vodě pod jednou střechou, 24,9 km

Vodní dům je návštěvnické středisko evropsky významné lokality Želivka. Najdete v něm moderní expozici, která atraktivní formou seznámí vás i vaše děti s dvěma tvářemi vody. Představí vám vodu jako životní prostředí vodních rostlin a živočichů i jako nezbytnou podmínku našeho života. Expozice v atriu Vodního domu osloví hravou stránku vaší osobnosti. Umělé vodní toky, symbolizující řeku od pramene k ústí, můžete ovládat pomocí čerpadel, pump, vodních mlýnků, hrází a rozvodníků.