Kryštof kemp 2018

Středočeský kraj Zážitky s dětmi pro dospěláky

Kryštof kemp 2018

Kryštof kemp je takový open air festiválek pro rodiny s dětmi, který pořádá pro své fanoušky kapela Kryštof. Festiválek je zaměřený na rodiny s dětmi, včetně omezení nočních hodin hudební produkce, setkávání se s fanoušku v táborovém městečku, hospůdce, při ranní rozcvičce, u táboráků a jinde. Prostě zážitek...

Náš Ondra umí jednu jedinou písničku - Cestu. Vybroukat. Tím nemyslím z reperoáru kapely, ale prostě ze všech písniček na celým světě. Vždycky se začne tak potutelně usmívat, když Richard začne zpívat a kolíbe se do rytmu. Vzhledem k nastavení festiválku jsme koupili lupeny a prostě jedem a přes všechny nesnáze, které nás čekají, ho berem s sebou a razíme. Od pátku do neděle.

Kamarádi, co už to absolvovali několikrát tvrdí, že pro nás bude nejlepší Konopiště, páč je tam pěknej svah jako hlediště a je super vidět a slyšet. Navíc to tam moc neznáme, takže si uděláme jeden další zářez do našeho výletnického seznamu.

Kromě Kryštofů samotných prý uvidíme i 3 hosty. Letos konkrétně Pokáč, slovenští NoName, Nebe a frontman Olympicu Petr Janda. A to je fajn relax.

K dispozici byly i další města, ale obvykle je velmi rychle vyprodáno, a to včetně možnosti přednákupu pro tzv. Kryštoffriends, kde samozřejmě jsme.

Takže v srpnu frčíme, doufáme, že bude "Cesta" a třeba se s Richardem potkáme i nějak blíž a uděláme Ondrovi selfíčko. Držte palce!

Další obrázky