Klobásový ráj Pavlice

Vysočina Ubytování a jídlo pro dospěláky

Klobásový ráj Pavlice

Na silnici E59 mezi Znojmem a Moravskými Budějovicemi (potažmo Jihlavou) najdete Klobásový ráj. Hned u hlavního tahu, zřejmě v bývalém obchodu s potravinami, vyrábějí a prodávají Pavlické klobásy z domácí výroby. Ryze specializovaný obchod vás ohromí svým 20metrovým pultem výlučně s tímto sortimentem. Radost zastavit.

Před zakoupením vám ochotný personál vždy dá ochutnat, takže víte, co kupujete a jestli vám bude chutnat. Sortiment je pestrý; budete mít nesnáz rozhodnout se mezi výrobky ze zvěřiny, skopového, hovězího, pštrosího, ale i klokana. Nevím, z čeho se dělá klobása Prezident.
Koupíte tu i další masné výrobky, jako jsou salámy, šunky, slanina, špek, prémiová paštika a další. Součástí prodejny je i teplý bufet.

Další obrázky

Tipy na výlet poblíž

Vyhlídka Devět mlýnů u vinice Šobes

Vyhlídka Devět mlýnů u vinice Šobes, 19,9 km

Unikátní výhled na meandry řeky dyje i na proslulou vinici Šobes, která je dle mnohých nejkrásnějším vinohradem n acelé Moravě, nabízí nedávno vybudovaná vyhlídka Devět mlýnů.Rozhledna Rumburak

Rozhledna Rumburak, 20,3 km

Nedaleko hradu Bítov, na úpatí Velkého kopce, se v nadmořské výšce 474 metrů tyčí jedna z nejmladších zděných rozhledem u nás.