Kukuřičáci - bludiště v kukuřici

Outdoor s dětmi

Kukuřičáci - bludiště v kukuřici

Už na 11 místech Česka můžete najít bludiště v kukuřici. Každé bludiště je větší než fotbalové hřiště. Unikátní bludiště v kukuřici pro děti i dospělé nabízí interaktivní hru, hádanky a odměny. Hřiště se otevírají se začátkem letních prázdnin a uzavírají po sklizni koncem srpna.

Brno, Hradec Králové, Kolín, Lednice, Litoměřice, Olomouc, Opava, Praha, Příbram, Rakovník, Sychrov a Zlín. To jsou města u nichž Kukuřičáci bydlí. Každý člen této veselé kukuřičné rodinky si pro všechny milé návštěvníky něco nachystal.

Tatínek Otík pro vás připravil opravdovou zkoušku vašeho orientačního smyslu. Projděte si bludiště a najděte cestu ven! Taťka Otík má rád přírodu, a tak v bludišti narazíte na zajímavosti z oblasti ekologie.

Maminka Mína myslí na to, abyste se dobře bavili. Vymyslela hádanky pro nejmenší. Pomáhat však může i mamka s taťkou a sourozenci! Díky indiciím nalezeným v bludišti vyluštíte tajenku.

Kubík je tak trochu rošťák, ale rád soutěží! Uchystal kukuřičnou soutěž, interaktivní hru pro všechny, kteří chtějí hrát na čas, mají mobil s Androidem a čtečkou QR kódů. Buďte nejrychlejší v celé České republice!

Barča vás všechny odmění! Vyrobila pro každého milého návštěvníka, který uhádne tajenku mamky Míny, placku s postavičkou Kukuřičáka.

Další obrázky

Kukuřičáci - bludiště v kukuřici (Honza)Kukuřičáci - bludiště v kukuřici (Honza)Kukuřičáci - bludiště v kukuřici (Honza)

nahoru