Dům Alois Černý Důl Krkonoše

Krkonoše Ubytování a jídlo s dětmi

Dům Alois Černý Důl Krkonoše

Nekuřácký rodinný penzion Dům Alois leží v centru klidné vesničky Černý Důl v Krkonoších. Objekt po celkové rekostrukci v roce 2005 nabízí hostům svou polohou a vybaveností ideální podmínky pro klidnou letní i zimní rodinnou dovolenou.
Penzion Dům Alois poskytuje ubytování pro rodiny s dětmi v 1pokojových a 2pokojových studiích, nebo v rodinných apartmánech. Studia a apartmány mají vlastní kuchyňku, jídelní kout, sociální zařízení a TV. Společenská místnost je hosty penzionu Dům Alois využívána ke klidnému posezení s přáteli nebo trávení příjemných chvil s rodinou.


Vybavení pro děti a zahrada
Penzion Dům Alois nabízí skvělé ubytování a zázemí pro rodiny s dětmi, malými dětmi i s miminky. Právě pro rodiny s nejmenšími dětmi jsou k dispozici dětské postýlky (s vybavením), jídelní židličky, dětské vaničky, kyblík na koupání miminek TUMMY TUB, lehátka do dětských vaniček a sedačka do sprchového koutu, nočníky, noční světýlka do pokojů, sterilizovačka do mikrovlnné trouby, ohřívačka lahví atd… Zapůjčení tohoto vybavení je pro ubytované rodiny s dětmi poskytováno zdarma. Pro děti je připravena vnitřní dětská herna, která zpříjemní chvíle strávené mimo zasněžené svahy nebo za nepříznivého počasí.
Za příznivého počasí mohou rodiče s dětmin využívat udržovanou zahradu, které je nedílnou součástí penzionu. Vaši letní rodinnou dovolenou Vám na naší zahradě zpestří:

Trampolína o průměru 360 cm.
Bazén s pískovou filtrací a tepelným čerpadlem (732x366x122 cm) – pro rodiče.
Posezení u ohniště.
Veliké zastřešené pískoviště.
Prolézačky a hračky nejen od firmy Little Tikes.
Krytá venkovní hernička.
Pergola s grilem ke klidnému posezení.
Horolezecká stěna (celotělové úvazky k dispozici).
Lyžování
Skiareál Černý Důl s veškerým vybavením (ski škola, půjčovna a servis lyží) je od domu Alois vzdálen přibližně 500 m a stanice skibusu je přímo před penzionem.

Wellness
Wellness pro celou rodinu jsme v penzionu Dům Alois pojali netradičně. Nenabídneme Vám ani vnitřní bazén, ani saunu. Naši hosté mají možnost vyzkoušet si severskou specialitu, kterou mnozí z vás znají z alpských lyžařských středisek. „Koupací sud“ – zážitek z koupele ve dřevem vytápěném koupacím sudu je ještě větší než si dokážete představit. Pobyt venku na čerstvém vzduchu s rodinou nebo přáteli, ve vodě teplé 38–42 °C nadchl všechny, kteří tuto lahůdku vyzkoušeli.

Služby v ceně ubytování (zdarma)
WiFi Internet.
Krytá parkovací stání přímo u objektu a pro hosty penzionu Dům Alois.
Používání sušárny a lyžárny v zimě, v létě pak kolárny po celou dobu pobytu.
Využívání herny, zahrady a terasy po celou dobu pobytu.
Zapůjčení potřeb pro děti například jídelní sedačka, ohřívačka lahví, dětská vanička, koupací kyblík…
Služby za poplatek
Použití automatické pračky a sušičky (prací prostředky jsou k dispozici).
Wellness.

Další obrázky


nahoru