Autokemp Osek nabízí klid a vyžití pro celé rodiny

Ústecký kraj Ubytování a jídlo s dětmi pro dospěláky

Autokemp Osek nabízí klid a vyžití pro celé rodiny

Autokemp Osek leží na úpatí Krušných hor. Dlouhodobě je v různých anketách vyhodnocován jako (jeden z) nejlepších kempů ve své kategorii. Můžete tu bydlet ve stanech, karavanech, chatkách. Můžete vyrážet na výlety do přírody, za kulturou, k vodě, trávit volno u vody, nebo aktivně na kole. Jeho vybavení a investice města do jeho okolí z něj dělají ideální kemp pro rodiny z dětmi. Nejen ideální, ale nejlepší kemp roku 2017 i 2018.

Areál nabízí ubytování v chatách různých velikostí a typů. K dispozici jsou dva druhy dvoulůžkových chat, čtyř a pětilůžkové chaty a novinkou jsou bungalovy, které jako jediné disponují vlastní kuchyňkou a sociálním zařízením. V těsné blízkosti kempu se nachází nově zrekonstruované koupaliště.

Přímo v areálu je k dispozici hřiště na volejbal, hřiště s antukou, dva stoly na ping pong, herní prvky pro nejmenší a veřejné ohniště. Připojení k Wifi je zdarma. Rekonstrukcí prošlo také společné sociální zařízení (WC, sprchy) a chemická výlevka pro karavany.

Děti si zamilují nedaleké Lanové centrum, minigolf, discgolf nebo in-line dráhu. Do Krušných hor můžete vyrazit na nedalekou zříceninu hradu Rýzmnburk, ve vrcholových partiích vás určitě nadchne procházka na Stropník.

Na jídlo můžete zajít do kempové restaurace Horal, nebo nedalekého Černého Orla. Nejbližší větší město jsou Teplice, se svými termálními koupelemi, parky a další zábavou pro dospělé i pro děti.

Další obrázky

Koupaliště Osek (Honza)Lanové centrum Osek (Krušnohorci)Minigolf Osek (Honza)

nahoru