Autokemp Osek nabízí klid a vyžití pro celé rodiny

Ústecký kraj Ubytování a jídlo s dětmi pro dospěláky01/2019

Autokemp Osek nabízí klid a vyžití pro celé rodiny

Autokemp Osek leží na úpatí Krušných hor. Dlouhodobě je v různých anketách vyhodnocován jako (jeden z) nejlepších kempů ve své kategorii. Můžete tu bydlet ve stanech, karavanech, chatkách. Můžete vyrážet na výlety do přírody, za kulturou, k vodě, trávit volno u vody, nebo aktivně na kole. Jeho vybavení a investice města do jeho okolí z něj dělají ideální kemp pro rodiny z dětmi. Nejen ideální, ale nejlepší kemp roku 2017 i 2018.

Areál nabízí ubytování v chatách různých velikostí a typů. K dispozici jsou dva druhy dvoulůžkových chat, čtyř a pětilůžkové chaty a novinkou jsou bungalovy, které jako jediné disponují vlastní kuchyňkou a sociálním zařízením. V těsné blízkosti kempu se nachází nově zrekonstruované koupaliště.

Přímo v areálu je k dispozici hřiště na volejbal, hřiště s antukou, dva stoly na ping pong, herní prvky pro nejmenší a veřejné ohniště. Připojení k Wifi je zdarma. Rekonstrukcí prošlo také společné sociální zařízení (WC, sprchy) a chemická výlevka pro karavany.

Děti si zamilují nedaleké Lanové centrum, minigolf, discgolf nebo in-line dráhu. Do Krušných hor můžete vyrazit na nedalekou zříceninu hradu Rýzmnburk, ve vrcholových partiích vás určitě nadchne procházka na Stropník.

Na jídlo můžete zajít do kempové restaurace Horal, nebo nedalekého Černého Orla. Nejbližší větší město jsou Teplice, se svými termálními koupelemi, parky a další zábavou pro dospělé i pro děti.

Více info

Telefon: Telefon: +420 774 719 631
Web: http://www.autocamposek.cz
Adresa: Autocamp Osek, Nelsonská 669, Osek 41705

Obrázky

Koupaliště Osek (Honza)Lanové centrum Osek (Krušnohorci)Minigolf Osek (Honza)

Poloha na mapě

Tipy na výlet poblíž

Lanové bludiště v Oseku

Lanové bludiště v Oseku

Lanové centrum nebo také 3D bludiště ve stromech je skupina ve vzduchu umístěných cestiček a prolézaček určená zejména pro děti. Celý lanový park má dvě trasy o celkové délce 110 metrů. Na té spodní se vyblbnou i malé děti, co sotva chodí, do druhého patra pak děti alespoň 6 leté. Celé se to tak nějak houpe, takže o překvapivé momenty není nouze.

Uhelné safari

Uhelné safari

Uhelné safari je exkurze do těžebních lokalit lomů na Mostecku. Největším lákadlem je podívat se zblízka na práci obřích těžebních strojů, projít se po uhelné žíle. Součástí prohlídky je i návštěva zrekultivovaných území. Jak řekl náš průvodce: stejně se všichni nejvíc těšíte na tu zaprášenou díru do země, naložil nás do terénního busu a vyrazili jsme za dobrodružstvím.

Na Klínech na bobech po sjezdovce i v létě

Na Klínech na bobech po sjezdovce i v létě

V létě se ve sportovním centru na Klínech můžete povozit na letní bobové dráze. 900 metrů dlouhá trať vede po sjezdovce i lesem. Najdete tu rovinky, kde to můžete valit, ale taky sešupy, kdy si dvakrát rozmyslíte, jak rychle to dolů pustíte.

Mostecký Funpark nabízí 3 patra tělocviku pod širým nebem

Mostecký Funpark nabízí 3 patra tělocviku pod širým nebem

Na nejvyšším bodě parku Šibeník v Mostě vyrostlo nové lanové centrum. Dominantou prostoru je dřevěná 25 m vysoká rozhledna. Mezi stromy se prolínají zavěšené stezky v několika úrovních.

Ubytování poblíž

Booking.com

nahoru