Mamutíkův vodní park, Lesní zážitkový park a Pískový svět

Pardubický kraj Zážitky s dětmi

Mamutíkův vodní park, Lesní zážitkový park a Pískový svět

Tři vstupenkou propojená dětská zábavní hřiště v rezortu Dolní Morava, u dolní stanice lanovky na Sněžník. Jedno velké vodní hřiště s horami zábavy, jedno sportovní hřiště s horami pohybu a jedno objevitelské hřiště s horami písku.

Mamutíkův vodní park vás bude lákat na hřiště s potůčky a přehradami. Vodu můžete pumpovat, zadržovat, směrovat korýtky a potůčky a pohánět s ní mlýnky, mlýnská kola a jednu menší vodní elektrárnu. Voda končí svou pouť v brouzdálku.

Parku vévodí obrovská 13m vysoká skulptura mamuta. Je víceúčelová, v jeho nohách můžete lézt vzhůru, v břiše má herničku a chobotem se můžete sklouznout zase dolů. Kromě jmenovaného jsou tu dráhy pro dřevěné kuličky (pinball) a různé cvičební prvky.

Sportovně laděný je sousedící Lesní zážitkový park. V parku najdeš pohádkové domečky umístěné na stromech v různých výškách plné zábavy, her a poučení. Děti se dají odložit do modro žlutého bludiště a vy si v klidu můžete vychutnat kávu v bufíku. Až se děti vymotají, pošlete je unavit se do lanového parčíku. Drobné tělocviční prvky a hlavně 2 suprové závěsné skluzavky je také na chvíli zaměstnají.

Posledním místam, kam vám platí jednotná vstupenka je Pískový svět. Proměňte své děti v archeology hledající v píscích osudu zkamenělé kostry mamutů. Nebo hned vedle se z nich mohou stát zlatokopové a ve westernovém městečku propadnout zlaté horečce. Pokud máte doma mini-inženýry, uplatníte jejich zkušenosti při přemísťování písku pomocí jeřábů, kladek a dopravníků.

Všechny části parku jsou interaktivní, děti mohou vše regulovat, ovládat, vyzkoušet, roztočit,...

Video k tématu Mamutíkův vodní park, Lesní zážitkový park a Pískový svět

Další obrázky

Mamutíkův vodní park (Táta)Mamutíkův vodní park (Táta)Pískový svět (Táta)
Pískový svět (Táta)Pískový svět (Táta)Lesní zážitkový park (Táta)

nahoru