Stodola a Chalupa Vysoká Lípa

Českosaské Švýcarsko Ubytování a jídlo

Stodola a Chalupa Vysoká Lípa

Tohle je náš tip pro vás na ubytování ve velmi klidné lokalitě, na konci vesnice, přesto v samém středu národního parku.

Strávili jsme tu týden. Máte možnost vybrat si z pronájmu pokoje v Chalupě (kde jsou separátní pokoje a společná kuchyně), nebo novější Stodoly, kde jsou apartmány. My spali ve Stodole - přeci jenom máme rádi svoje soukromí s našimi neposednými dětmi. Malá kuchyňka, jídelní stůl, 2 bytelné postele a letiště, super koupelna. V zimě přímotopy. Není tu televize (ale kvůli tomu se sem nejezdí), trošku nám chyběla mikrovlnka a fén už si tak nějak standardně vozíme svůj všude. Jídlo tedy ve vlastní režii, paní domácí pomáhá se snídaní. Restaurace k jídlu: jedna na návsi, jedna kousek pod Šaunštejnem a restaurace Praha v Jetřichovicích. Tam je i malý obchod, jinak pak Lidl v České Kamenici nebo Bad Schandau.

Součástí areálu je terasa, možnost zatopit ve venkovním krbu, pro děti zastřešený bazén a hřiště sestávající z pískoviště, houpačky a klouzačky. Obrovská louka a další megahřiště s názvem České Švýcarsko všude kolem.

Součástí ubytovacích aktivit je i parkovací místo pod vysokými lípami pro karavany s výhledem na jetřichovické vyhlídky. Výborná dostupnost linkovými autobusy spojujícími všechny hlavní přístupové body do skal a jezdící o prázdninách každých 60 minut v rámci integrované dopravy Ústeckého kraje!

Příjemná paní domácí a naše doporučení na ubytko právě tady.

Další obrázky

Stodola a Chalupa Vysoká Lípa (Táta)Stodola a Chalupa Vysoká Lípa (Táta)

nahoru