Pláž jako žádná jiná v zátoce Limnionas

Řecko Outdoor pro dospěláky

Pláž jako žádná jiná v zátoce Limnionas

Krásné koupání v zátoce Limnionas. Pláž na západní straně ostrova, široko daleko žádné město, čili dostupná pouze autem. Proč se vyplatí sem zajet? Je tu zajímavě řešená pláž a přístup do vody, nádherně zabarvené moře a možnost zaskákat si z útesů.

Zátoka Limnionas je velmi úzká, přírodní pláž má tak 2x5 metrů. Proto se tu rozhodli pláž vybudovat terasovitě na kopci, a pořádně ji vyšperkovali. K vodě tak musíte trošku z kopce, ale modrozelenkavá chladivá voda za těch pár schodů stojí.

Vlez do vody lze praktikovat buď z menšího betonového mola, skokem ze skalních výčlenků. Mládež se baví skokem z protilehlého útesu, plaváním do jeskyně. Nejvíce asi o atmosféře napoví fotky z místa níže.

Parkování je na vršku u restaurace, k vodě odsud je to tak jedna minuta po betonových schodech. Občerstvení nabízí stylová vyhlídková restaurace, kde pronajímají i slunečníky na uvedených terasách.

Nedaleko odsud je ještě další podobná pláž, na mapě hledejte název Porto Roxa Beach, ale tam už to není taková divočina.

Další obrázky

Pláž a zátoka Limnionas (Táta)Pláž a zátoka Limnionas (Táta)Pláž a zátoka Limnionas (Táta)
Terasovitá pláž, Limnionas, Zakynthos (Táta)Pláž jako žádná jiná v zátoce Limnionas (Táta)Pláž jako žádná jiná v zátoce Limnionas (Táta)
Pláž jako žádná jiná v zátoce Limnionas (Táta)

nahoru