Navagio beach s vrakem lodi - nejznámější pláž na Zakynthosu

Řecko Rozhledny a vyhlídky pro dospěláky

Navagio beach s vrakem lodi - nejznámější pláž na Zakynthosu

Zastávka z katalogu “musíte vidět”. Pláž Navagio, nebo také shipwreck beach je dostupná pouze lodí (a za 20€), pro děti nuda. Tak jsme zašli jenom na vyhlídku nahoře na útesu. No ona vyhlídka je zase trošku adrenalin, protože jeden chybný krok nebo zakopnutí a bude z vás vrak taky.

Inzerovaná vyhlídka na pláž je hned u parkoviště. Je to taková železná prodlouženina do vzduchu. Bohužel by potřebovala být trošku delší, protože z ní není celé panorama vidět tak, jak ho znáte z prospektů cestovních kanceláří.. Buď musíte mít drona, selfie tyč, nebo musíte vyrazit cestičkou vyšlapanou zklamanými turisty na nedaleký útes. Úmorné vedro na rozpálené skále nemůžeme doporučit pro děti. Riziko je umocněno hrozbou pádu z útesu při případném zakopnutí. Nicméně pokud vyrazíte, cesta tam a zpět trvá nějakých 30 minut...

Jo a jinak ta super písčitá pláž s vrakem dole je ve skutečnosti kamínková, takže pokud sem jedete lodí, doporučujeme botky do vody s sebou.

Další obrázky

Navagio beach vyhlídka (Táta)...ze které toho moc nevidíte (Táta)Z toho útesu to možná bude lepší (Táta)
Je to lepší, ale zase dál (Táta)Naštěstí máme zoom (Táta)Navagio beach s vrakem lodi - nejznámější pláž na Zakynthosu (Táta)

nahoru