Kemp Čisté

Chorvatsko Ubytování a jídlo

Kemp Čisté

Spíš menší kempík, možná lehce nemoderní vybavením, ale kompletně ve stínu a hlavně: u nádherné pláže. Ta pláž rozhodla o tom, že jsme se tu nakonec zdrželi 3 dny.

Byli jsme tu s obytným autem, ale místo tu je i pro karavany a konec konců i stany. Tím, že kapacita kempu je spíše menší, na přilehlé pláži je volno a děti máte pěkně pod dozorem. Pláž je oblázková, voda blankytně modrá a průhledná, komfortní stín nebo sluníčko. Cestičkou podél pobřeží dojdete k dalším více soukromým plážím.

Vybavení: sprchy, umývárny, prostor pro mytí nádobí a praní, restaurace s dodatečným sortimentem (nanuky, melouny), paní domácí večer obchází kempaře a nabízí zajištění pečiva na další den. Vybavení pro karavany (elektřina, voda se musí kousek nosit, výlevka). Wifi pouze na vzdálené recepci, to snad vylepší do budoucna.

Pokud byste se nevešli sem, hned vedle je další menší kempík "Kamp Male Čiste". Ten je vybavením modernější, ale má o dost méně útulnou pláž, navíc kompletně na sluníčku. A ještě hned vedle je Camp Milo Moje, který se zaměřuje na bungalowy.
My sem jeli na blind (neměli blokaci místa) a vešli jsme se v pořádku. Nezapomeňte mrknout na fotografie.

Další kempy v oblasti (kde jsme nebyli, ale zdáli se pěkné) jsou: Uvala Borova, Autokamp Dole, Mala Duba).

Další obrázky

Kamp Čisté (Táta)Kamp Čisté (Táta)Kamp Čisté (Táta)
Kamp Čisté (Táta)Kamp Čisté (Táta)

nahoru