Kryštof kemp 2018

Středočeský kraj Zážitky s dětmi pro dospěláky

Kryštof kemp 2018

Kryštof kemp je takový open air festiválek pro rodiny s dětmi, který pořádá pro své fanoušky kapela Kryštof. Sympatické na něm mimojiné je to, že se setkáváte s protagonisty festivalu v táborovém městečku, hospůdce, při ranní rozcvičce, u táboráků a jinde. Zároveň je produkce ukončena v rozumnou hodinu, takže děcka nic neruší při spánku. Prostě zážitek...

Vzhledem k nastavení festiválku jsme koupili lupeny a prostě jedem. Od pátku do neděle.

Kamarádi, co už to absolvovali několikrát tvrdí, že pro nás bude nejlepší Konopiště, páč je tam pěknej svah jako hlediště a je super vidět a slyšet. Navíc to tam moc neznáme, takže si uděláme jeden další zářez do našeho výletnického seznamu - seznámit děti s pávem.

Kromě Kryštofů samotných letos uvidíme i další 3 hosty. Konkrétně byli oznámeni Pokáč, slovenští NoName, Nebe a frontman Olympicu Petr Janda. A to je fajn relax.

K dispozici byly i další města, ale obvykle je velmi rychle vyprodáno, a to včetně možnosti přednákupu pro tzv. Kryštoffriends, kde samozřejmě jsme.

Takže v srpnu frčíme, doufáme, že bude "Cesta" a třeba se s Richardem potkáme i nějak blíž a uděláme Ondrovi selfíčko. Držte palce!

Další obrázky

Tipy na výlet poblíž

Farmapark Soběhrdy - jedinečný zážitek pro milovníky zvířat

Farmapark Soběhrdy - jedinečný zážitek pro milovníky zvířat, 10,6 km

Unikátní místo pro rodiny s dětmi, kde poznáte zvířata z celého světa a můžete strávit celý den v dokonalém souladu s přírodou. Areál leží v malebném údolí, kde je čerstvý vzduch a budete si zde připadat jako byste se ocitli v pravé podhorské přírodě.Farma Blaník

Farma Blaník, 25,2 km

Farma a zábavný park pro děti se spoustou atrakcí a zvířátek 65 kilometrů jižně od Prahy. Děti se vyblázní a vy si odpočinete. A když budou zlobit, vyjede na ně ukryté české vojsko v čele se svatým Václavem.Zámecký park v Průhonicích

Zámecký park v Průhonicích, 26,1 km

Nejhezčí období roku je určitě jaro. Všechno kvete, první sluníčko zahřeje, všichni jsou super naladění. Na jaře rádi chodíváme obdivovat rozkvetlé cokoliv. Kytky, keře, stromy. Letos byl na řadě Zámecký park v Průhonicích.