Kryštof kemp 2018

Středočeský kraj Zážitky s dětmi pro dospěláky

Kryštof kemp 2018

Kryštof kemp je takový open air festiválek pro rodiny s dětmi, který pořádá pro své fanoušky kapela Kryštof. Sympatické na něm mimojiné je to, že se setkáváte s protagonisty festivalu v táborovém městečku, hospůdce, při ranní rozcvičce, u táboráků a jinde. Zároveň je produkce ukončena v rozumnou hodinu, takže děcka nic neruší při spánku. Prostě zážitek...

Vzhledem k nastavení festiválku jsme koupili lupeny a prostě jedem. Od pátku do neděle.

Kamarádi, co už to absolvovali několikrát tvrdí, že pro nás bude nejlepší Konopiště, páč je tam pěknej svah jako hlediště a je super vidět a slyšet. Navíc to tam moc neznáme, takže si uděláme jeden další zářez do našeho výletnického seznamu - seznámit děti s pávem.

Kromě Kryštofů samotných letos uvidíme i další 3 hosty. Konkrétně byli oznámeni Pokáč, slovenští NoName, Nebe a frontman Olympicu Petr Janda. A to je fajn relax.

K dispozici byly i další města, ale obvykle je velmi rychle vyprodáno, a to včetně možnosti přednákupu pro tzv. Kryštoffriends, kde samozřejmě jsme.

Takže v srpnu frčíme, doufáme, že bude "Cesta" a třeba se s Richardem potkáme i nějak blíž a uděláme Ondrovi selfíčko. Držte palce!

Další obrázky


nahoru