TEPfaktor

Středočeský kraj Indoor pro dospěláky03/2016

TEPfaktor

Zatím v Česku unikátní teambuildingovou aktivitu jsme poznali v obci Chotilsko (okres Příbram). Promakaná aktivita ve stylu pevnosti Boyard prověří týmového ducha v disciplínách zaměřených na zručnost, dovednost, sílu nebo důvtip.

Čeká tu na vás 24+4 místností, v každé místnosti musíte splnit určitý úkol. Někdy je to o šikovnosti, někdy o všímavosti, někdy napoprvé nepochopíte, někdy se prostě nezadaří. Dobré je, že každý úkol můžete zkoušet splnit kolikrát chcete. Celá hra je řízena elektronicky, na zdolání každé překážky máte časový limit. Průchod Tepfaktorem si volíte sami.

Záměrně tu nechci popisovat místnosti, abyste byli ochuzeni o nutnost přemýšlet, jak kterou místnost zdolat, ale pro představu alespoň některé - vydrápat se po nakloněné kluzké rovině, projít bludištěm téměř ve tmě jenom pod UV osvětlením, udržet balanc na houpačce, najít ve 3D bludišti ty správné věci, projít minovým polem apod.

Úkol vždy musí splnit celý tým, náročnost úkolu se odvíjí od počtu lidí v týmu. Fakt promakané. Jako jednotlivec neuspějete, potřebujete tým a potřebujete si navzájem pomáhat. Ideální teambuilding. Spousta legrace a euforie, když se zadaří. No a když se zadaří, tak na konci vašeho pobytu v Tepfaktoru otevřete truhlu s pokladem.

Více info

Obrázky

Poloha na mapě

Tipy na výlet poblíž

Areál Vltavanů láká na vysoké lanové centrum s extra dlouhými skluzavkami

Areál Vltavanů láká na vysoké lanové centrum s extra dlouhými skluzavkami

Areálů Vltavanů v Praze Bráníku dominuje několik věží s extra dlouhými chromovými skluzavkami, ne o moc kratšími, než jsou sjezdovky ve Špindlu. Chvíli jsem hledal, jak se tam leze. No nevede tam jiná cesta než přes lanové jehlany, a to je teda vejška!

Ubytování poblíž

Booking.com

nahoru