Tipy na dárky k Vánocům

Zápisník

Tipy na dárky k Vánocům

Milí Ježíšci, pokud nevíte, co letos nadělíte pod stromeček, přijměte pár nápadů na dárky.

50 veselých her do auta

Všichni jistě známe ty dlouhé a únavné cesty autem. Namačkaní mezi sourozenci a taškami, dlouhé hodiny v dopravní zácpě a čas utíká čím dál tím pomaleji. Od teď už nebude cestování nikdy nudou. V zábavné krabičce naleznete 50 her, hádanek a nápadů, díky kterým se všechny budoucí cesty změní v hezký v zážitek. Vytvoříte si tak krásné chvíle s rodinou, na které budete moci dlouho vzpomínat.


Každý správný muž, nosí v kapse...

To se vždycky hodí. Na svačinu, na houby, na kde co. Kapesní nůž Victirinox je neocenitelný multifunkční pomocník.


Botky do terénu

Nedávno jsem sledoval jednu vášnivou diskuzi nad botami, které nosíte na výlety. Vlastně je to zajímavé téma a tak přináším svůj tip i sem. Dlouhodobě jsem spokojený s pohorami Meindl, takže proč je nedoporučit? Cenovka je trošku náročnější, ale nosím je intenzivně přes deset let a ještě určitě nekončíme. Takže určitě dobrá koupě.


Termosku na výlety

Aktuálně tu máme zimu, teplý čaj/grog/kafe/svařák se vždycky hodí. U termosek z poslední doby vídám různé inovativní způsoby zavírání. Pravda je, že stále nejlépe funguje a těsní klasické šroubovací víčko. Takže mám, nosím a doporučuji termosku Coleman, pěknou, dvouplášťovou, chromovou, s víčkem v podobě kelímku, na teplé a vlastně i studené nápoje.


Stylové dřevěné nádobí a šperky

V průběhu roku jsem narazil na stránku Dřevěné nádobí a šperky. Trošku dražší věci, ale opravdu unikátní dárek, který zaujme. Design i na přání, super! Tak jsem si říkal, že se musím s vámi podělit...


Výlet s Offroadsafari.cz - darujte dobrodružství

Unikátní projekt, možná snad i v celé republice. Nasednete s průvodcem do terénního auta a projedete se podhůřím i pohořím, navštívíte zajímavá místa, vše doplněno poutavým obsahem. Na výběr máte z tématických výletů - ať už vás zajímá krása industriální krajiny, nebo krásy přírody, historie nebo současnost, vždy si vyberete.


Keramická domovní čísla


Domovní číslo z keramiky v designu na přání. Přichýlíte se k nějakému už vyrobenému designu, nebo si vymyslíte vlastní? Přijde vám grafický návrh vašeho přání a pak se vyrobí domovní číslo. Moc hezké a i praktické a když je to na míru, o to větší radost. http://keramika.monczova.cz/Domovni-cisla/.


Křížovky pro dlouhé večery

Předplatné křížovek na celý rok nebo pořádný sešit křížovek, sudoku propotěšení a pobavení od vydavatelství Sagax.


Plecháčky jsou trendy


Plechové hrnečky jsou stylové, a za rozumnou cenu si můžete přát i vlastní motiv. Na přání bílé plecháčky pomalují Mady by Evák nebo Eagles-shop.


10% zpět z ceny rezevace na Booking.com

Pro naše přátele 10% zpětná sleva pro první objednávku učiněnou přes tento odkaz na Booking.com


Ručně pletené a háčkované čepice, čelenky a nákrčníky

Tenhle lokální nápad z Jeseníků se nám líbí. Už kvůli tomu super generátoru vlastní čepice. To musíte vyzkoušet!


Oblečení na ven do přírody

Naše mamina nedá dopustit na výrobky od Šijeme srdcem a Unuo.


Jak udělat veselé Vánoce tátovi:

Jestli se vám to tady všechno líbí, budu rád, když si mě přidáte na Youtube, Facebooku nebo Instagramu - aneb lajky místo díků....

Další obrázky


nahoru