Tipy na dárky k Vánocům

Zápisník

Tipy na dárky k Vánocům

Milí Ježíšci, pokud nevíte, co letos nadělíte pod stromeček, přijměte pár nápadů na dárky.

50 veselých her do auta

Všichni jistě známe ty dlouhé a únavné cesty autem. Namačkaní mezi sourozenci a taškami, dlouhé hodiny v dopravní zácpě a čas utíká čím dál tím pomaleji. Od teď už nebude cestování nikdy nudou. V zábavné krabičce naleznete 50 her, hádanek a nápadů, díky kterým se všechny budoucí cesty změní v hezký v zážitek. Vytvoříte si tak krásné chvíle s rodinou, na které budete moci dlouho vzpomínat.Jmenovky na kdeco

Malým dětem musíte popsat jménem každý kousek oblečení, hračky, botičky. Jinak riskujete, že se vám ve školce zatoulají. Jestli si chcete ulehčit práci, mít popisky originální, s obrázkem zkuste lepíky Mamalabels.

Každý správný muž, nosí v kapse...

To se vždycky hodí. Na svačinu, na houby, na kde co. Kapesní nůž Victorinox je neocenitelný multifunkční pomocník.

Bez průvodce ani ránu

Pokud jste si ten svůj vysněný výlet nenašli u mě, nechte se inspirovat super průvodci, které vydali jiní. Vyzkoušeno na vlastních dětech! Ať už po Českém Švýcarsku nebo rakouském Rakousku od Jany z S dětmi v báglu, nebo průvodce Šumavou s dětmi od Evy z Už tam budem? Spoustu tipů, a to i ve formě ebooků najdete na studnici inspirace Ověřeno rodiči.

Termosku na výlety

Aktuálně tu máme zimu, teplý čaj/grog/kafe/svařák se vždycky hodí. U termosek z poslední doby vídám různé inovativní způsoby zavírání. Pravda je, že stále nejlépe funguje a těsní klasické šroubovací víčko. Takže mám, nosím a doporučuji termosku Coleman, pěknou, dvouplášťovou, chromovou, s víčkem v podobě kelímku, na teplé a vlastně i studené nápoje.

Keramická domovní čísla

Domovní číslo z keramiky v designu na přání. Přichýlíte se k nějakému už vyrobenému designu, nebo si vymyslíte vlastní? Přijde vám grafický návrh vašeho přání a pak se vyrobí domovní číslo. Moc hezké a i praktické a když je to na míru, o to větší radost. http://keramika.monczova.cz/Domovni-cisla/.

Křížovky pro dlouhé večery

Předplatné křížovek na celý rok nebo pořádný sešit křížovek, sudoku propotěšení a pobavení od vydavatelství Sagax.

Plecháčky jsou trendy

Plechové hrnečky jsou stylové, a za rozumnou cenu si můžete přát i vlastní motiv. Na přání bílé plecháčky pomalují Mady by Evák nebo Eagles-shop.

Ručně pletené a háčkované čepice, čelenky a nákrčníky

Tenhle lokální nápad z Jeseníků se nám líbí. Už kvůli tomu super generátoru vlastní čepice. To musíte vyzkoušet!

Oblečení na ven do přírody

Naše mamina nedá dopustit na výrobky od Šijeme srdcem a Unuo.

Jak udělat veselé Vánoce tátovi:

Jestli se vám to tady všechno líbí, budu rád, když si mě přidáte na Youtube, Facebooku nebo Instagramu - aneb lajky místo díků....

Další obrázky


nahoru