Rodinný hotel Slunečná louka

Jihočeský kraj Ubytování a jídlo 09/2018

Rodinný hotel Slunečná louka

Hotel Slunečná louka najdete v oblíbené lokalitě Lipno. Má ideální polohu trošku stranou ruchu, přesto je to kousek k přehradě, Stezce v korunách stromů, bike parku, yacht klubu, k cyklostezce i in-line dráze, lanovému centru, v zimě pak lyžařským vlekům na Kramolíně.

Hotel samotný je krásně udržovaný, je vedený rodinnou rukou a podle toho to tu vypadá. V areálu si můžete pinknout tenis, beach volejbal, petanque, stolní tenis, zasaunovat, ale také opéct buřty a udělat mejdan v pergolce a nikoho při tom nerušit, děti se vyblázní na dětském hřišti nebo louce, a od doby naší poslední návštěvy tu přibyl venkovní vyhřívaný bazén.

Více info

Web: http://www.slunecnalouka.cz/
Adresa: Rodinný hotel SLUNEČNÁ LOUKA
Lipno nad Vltavou 300
382 78 Lipno nad Vltavou

Obrázky

Rodinný hotel Slunečná louka (Honza)Rodinný hotel Slunečná louka (Honza)Rodinný hotel Slunečná louka (Honza)Rodinný hotel Slunečná louka (Honza)

Poloha na mapě

Tipy na výlet poblíž

Stezka v korunách stromů Lipno

Stezka v korunách stromů Lipno

Stezka je postavena na vrcholu Kramolína, který Šumaváci znají jako lyžařský areál v rámci Adrenalin Parku Lipno. Impozantní rozhlednu (poslední část stezky) uvidíte už z daleka. Ční nad vrcholky stromů o několik metrů.

Království lesa na Lipně

Království lesa na Lipně

Zážitkový park Království lesa je určen pro rodiče s dětmi. Především těm nejmenším má příjemným způsobem přiblížit to, co se odehrává v mechu a mlází, v lesních houštinách nebo mezi mladými stromky či v mraveništi.

Ubytování poblíž

Booking.com

nahoru