Kemp Riviera Makarska

Chorvatsko Ubytování a jídlo

Kemp Riviera Makarska

Makarská je středobod Chrovatska. Všichni Češi se tu v létě potkají. Apartmány jsou zaplněné na rok dopředu. Ale je tu taky autokemp. Jak to v něm vypadá? A vyplatí se tu zastavit?

Kemp najdete hned na začátku Makarské, vjezd je před čerpací stanicí. Jmenuje se Riviéra.

Rozlohou velký kemp, ve svažitém kopci hned u moře. Od pláže jej dělí jenom pobřežní promenáda a jedna řada stánků. Místa na výběr byly i bez rezervace, vzrostlé borovice poskytovaly fajn stín. Moc soukromí zde nemáte. Co je ale určitě potřeba zvážit: ruch od promenády a ve spodní části bar s hudbou až k půlnoci. Teplá voda ve sprchách pouze ráno. Po promenádě můžete dojít až do centra, zpátky jet třeba autovláčkem. Po promenádě na druhou stranu dojdete k méně obleženým plážím.

Kemp je nejdražší široko daleko (pochopitelně). Zdrželi jsme se nakonec 2 dny, užili si turismu a velkoměsta a pak přejeli více na jih do klidnějších kempů.

Hned vedle je ještě jeden "Camp Makarska". Ten jsme v době našeho pobytu kupodivu neobjevili (kolem bylo něco rozestavěného). Další kempy, které jsme v oblasti prozkoumali:

- Baško Polje (hned za Baška Voda) - příjemný borový háj, ale u vody preferují mobilhomy a s obytnými přívěsy nebo stany jste v kopci dál od vody.

- Camping Krvavica - příjemný, útulný, k vodě trošku blíž, ale pouze velmi velmi málo míst

Další obrázky

Kemp Riviera Makarska, pláž (Táta)Kemp Riviera Makarska (Táta)Kemp Riviera Makarska (Táta)
Kemp Riviera Makarska (Táta)

nahoru